Seniorzy - Podsumowanie Rundy Jesiennej 2019/2020r

Runda Jesienna zakończyła się z dniem dzisiejszym, to była niewątpliwie dobra jesień dla kibiców piłkarskich w Osielcu. Zmiany składu były głębokie, a większość z nich wciąż zachodzi i będzie zachodzić. Trzon pierwszej drużyny stanowili jednak młodzieżowcy. Naszym celem jest silna piłka w Osielcu, i szybki powrót do B-Klasy (tak po cichu liczymy ze w Tym sezonie).

Szóste miejsce Osielca, to doskonały rezultat i dobry prognostyk na przyszłą rundę. Pamiętajmy że awansują aż cztery drużyny! Poziom zawodników jest do poprawy, ich determinacja i zaangażowanie - również, dwóch trenerów w środku pola także się stara ale oczekujemy od nich więcej doświadczenia, także olbrzymie wsparcie kibiców mogą sprawić, że ta drużyna pokaże jeszcze na co ją naprawdę stać.

Zaufajcie nam i przyjdźcie na mecz, to jedyne czego od Was-kibiców oczekujemy. Już nie możemy się doczekać rundy wiosennej.

Poniżej przypominam statystki z Tej rundy:

GKS „Świt” Osielec

Punkty Zdobyte / Możliwe :

25pkt / 39pkt

Zwycięstwa :